Zadbamy o twój wzrok

Badanie wzroku Pabianice

Marta Post-Rybak

Zapraszamy na badanie wzroku do naszego salonu w Pabianicach, gdzie znajduje się nowoczesny, profesjonalny gabinet optometryczny. Badanie przeprowadza dyplomowany optometrysta, który posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu wzroku u dorosłych oraz dzieci.

0 lat
+
Doświadczenia
0 tys.
+
Oprawek
0 tys.
+
Zadowolonych Klientów

Badanie wzroku Pabianice prywatnie

Projekt bez tytułu (8)

W naszym gabinecie w Pabianicach wszystkim klientom zapewniamy badanie wzroku w ramach prywatnej praktyki optometrycznej. Nasz nowoczesny sprzęt i komfortowe pomieszczenia gwarantują badane w miłej atmosferze dla pacjentów w każdym wieku. Oprócz badań wzroku w Pabianicach oferujemy zróżnicowany wybór opraw okularowych renomowanych marek i tych mniej znanych. Oferujemy dobór okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych oraz okularów przeciwsłonecznych. Zapewniamy rabaty i promocje na okulary oraz polecamy najnowsze innowacyjne powłoki okularowe. Dzięki szerokiej gamie dostępnych modeli gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Na czym polega badanie wzroku?

Proces badania wzroku obejmuje określenie odpowiednich soczewek korekcyjnych, które umożliwiają pacjentom osiągnięcie optymalnej ostrości widzenia i komfortu. Dodatkowo optometryści mierzą odległość między źrenicami, aby zapewnić dokładne przepisanie soczewek korekcyjnych.

Ile trwa badanie?

Badanie wzroku może być wykonane w ciągu pół godziny, podczas którego optometrysta określi odpowiednie dla Państwa soczewki i wystawi receptę na okulary. Szanując Państwa czas, oferujemy wizyty w określonych godzinach, aby uniknąć czekania w kolejkach.

Badanie wzroku - wyniki i interpretacja

Wynik badania wzroku można otrzymać zaraz po badaniu. Optometrysta udzieli wyjaśnień dotyczących wyników badania, które mogą obejmować sfery (moce), cylindry, jeśli występują, oraz oś cylindra.

Czy badanie wzroku boli?

Badanie wzroku to nieinwazyjny i bezbolesny proces, nie ma zatem powodów do obaw.

Projekt bez tytułu - 2023-03-01T091406.977
OPTYK, OPTOMETRYSTA

Jak wygląda badanie wzroku?

Badanie wzroku zawsze zaczynamy od wywiadu, aby zrozumieć potrzeby i określić problem wzroku danego pacjenta. Pomagamy wybrać okulary dostosowane do jego potrzeb. Cenimy sobie współpracę pomiędzy naszymi pacjentami a optometrystą, która jest kluczowa w trakcie wykonywania badania. Podczas badania sprawdzamy Państwa ostrość widzenia bez korekcji, a także określamy ostrość widzenia w okularach korekcyjnych. Dodatkowo przeprowadzamy badanie komputerowe za pomocą autorefraktometru. Na podstawie kompleksowego badania nasz optometrysta dobiera odpowiednie szkła okularowe, soczewki kontaktowe lub inne pomoce optyczne. Zalecamy umówienie się na wizytę w godzinach naturalnego światła

OPTYK, OPTOMETRYSTA

Komputerowe badanie wzroku Pabianice

 W naszym gabinecie optometrycznym w Pabianicach przeprowadzamy badanie z użyciem najnowocześniejszych technologii i sprzętu. Dzięki takiemu badaniu sprawdzimy, czy faktycznie potrzebne są okulary. Pomagamy wielu pacjentom z zaburzeniem akomodacji, kiedy oczy pracują w jednej odległości – i soczewka wówczas jest spięta i nie rozluźnia się. Optometrysta jest odpowiedzialny za przeprowadzenie dokładnego badania wzroku w celu zdiagnozowania wszelkich problemów i zaburzeń widzenia. W naszym salonie optycznym w Pabianicach komputerowe badanie wzroku jest tylko częścią kompleksowego badania wzroku. 

Projekt bez tytułu - 2023-03-01T090425.440
Dla dzieci
Badanie wzroku u dziecka Pabianice

W naszym gabinecie w Pabianicach nasi optometryści są wyposażeni w sprzęt umożliwiający przeprowadzenie dokładnego badania wzroku dzieci już od 14 roku życia. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek zmian w zachowaniu dziecka czy też w sposobie w jaki ono patrzy – zachęcamy do umówienia się na konsultację. Zdrowie oczu dziecka zawsze powinno być priorytetem, tym bardziej że najmłodsi nie zawsze są w stanie zakomunikować pogorszenie wzroku. Dlatego warto bacznie obserwować dzieci i reagować na sygnały jakie wysyła ich wzrok.

Badanie wzroku Pabianice - dla kogo

W naszym gabinecie optometrycznym na badanie przyjmujemy zarówno dorosłych oraz dzieci od 14 roku życia. Warto do nas zadzwonić dzień wcześniej i umówić się na badanie. Przyjmujemy płatność zarówno gotówką jak i kartą.

współpraca

Marki

Poniżej prezentujemy światowe marki oprawek i okularów, jakie znajdują się w naszej ofercie.

Szkła okularowe

Producenci z jakimi współpracujemy

NFZ

Refundacja NFZ

Nasz salon optyczny posiada umowę na realizację zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne z zakresu optyki okularowej.