Zadbamy o twój wzrok

Optometrysta Pabianice

Marta Post-Rybak

W naszym salonie w Pabianicach znajduje się nowoczesny gabinet optometryczny, w którym można wykonać badanie refrakcji oraz dopasować soczewki kontaktowe. Badanie przeprowadza doświadczony optometrysta.

0 lat
+
Doświadczenia
0 tys.
+
Oprawek
0 tys.
+
Zadowolonych Klientów

Gabinet optometryczny Pabianice

Projekt bez tytułu (8)

Kim jest optometrysta

Optometrysta to wyuczony i regulowany zawód medyczny, który należy do systemu ochrony zdrowia. Optometrysta zajmuje się nie tylko doborem okularów czy soczewek kontaktowych, ale również diagnozuje wady wzroku takie jak: krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm, prezbiopia (starowzroczność), zaburzenia widzenia obuocznego (zez), czy zaburzenia akomodacji. U optometrysty można wykonać coroczną kontrolę wzroku.

Jak o ciebie zadbamy

Oferta

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i najlepsze marki. Sprawdź naszą ofertę produktową i usługową.

Szkła okularowe

Oprawy okularowe

Okulary dla dzieci

Dobór
soczewek kontaktowych

Ochrona przed słońcem

Dobór pomocy optycznych

Galanteria
optyczna

Projekt bez tytułu - 2023-03-01T090425.440
OPTYK, OPTOMETRYSTA

W czym może pomóc optometrysta

Optometrysta specjalizuje się w dobieraniu korekcji optycznej – okularów czy soczewek kontaktowych. Zajmuje się również diagnostyką dysfunkcji widzenia obuocznego – powszechnie określane zezem. W naszym gabinecie optometrycznym w Pabianicach przeprowadzamy badanie z użyciem najnowocześniejszych technologii i sprzętu. Dzięki takiemu badaniu sprawdzimy, czy faktycznie potrzebne są okulary. Pomagamy wielu pacjentom z zaburzeniem akomodacji, kiedy oczy pracują w jednej odległości – i soczewka wówczas jest spięta i nie rozluźnia się.

Dla dzieci
Kiedy zgłosić się do optometrysty w Pabianicach

W celu wymiany okularów lub doboru soczewek zapisz się do optometrysty, który w bardzo dokładny sposób dobierze właściwą metodę korekcji Twojej wady wzroku. Badanie wzroku warto wykonywać regularnie, co najmniej raz na dwa lata. Zaleca się również skorzystać z pomocy optometrysty, w sytuacji kiedy odczujemy dyskomfort w związku z widzeniem i pojawia się:

Projekt bez tytułu - 2023-03-01T091127.001
OPTYK, OPTOMETRYSTA

Jak wygląda badanie u optometrysty

W gabinecie optometrycznym w Pabianicach wizytę zawsze rozpoczynamy od wywiadu, który pomaga zdefiniować problem i określić potrzeby pacjenta. Na wywiad poświęcamy sporą ilość czasu aby był on miarodajny i pozwolił dobrać okulary szyte na miarę. Wiemy jak ważna jest współpraca pomiędzy osobą badaną a optometrystą. W trakcie badania sprawdzamy ostrość widzenia bez korekcji. Jeśli pacjent posiada okulary korekcyjne – sprawdzamy jaką ostrość widzenia posiada dotychczas. Wykonujemy również badanie komputerowe – autoreflektometrem. Na podstawie tak obszernego badania optometrysta dobiera soczewki okularowe, soczewki kontaktowe lub inne pomoce optyczne. Ważne! – na badanie najlepiej przyjść w godzinach naturalnego światła.

Optometrysta Pabianice - kiedy przyjmuje

W naszym gabinecie optometrycznym na badanie przyjmujemy zarówno dorosłych oraz dzieci od 14 roku życia. Warto do nas zadzwonić dzień wcześniej i umówić się na badanie. Przyjmujemy płatność zarówno gotówką jak i kartą.

współpraca

Marki

Poniżej prezentujemy światowe marki oprawek i okularów, jakie znajdują się w naszej ofercie.

Szkła okularowe

Producenci z jakimi współpracujemy

NFZ

Refundacja NFZ

Nasz salon optyczny posiada umowę na realizację zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne z zakresu optyki okularowej.