Oferta

Dla dzieci

Najmłodsi znajdą wymarzone okulary w naszym salonie. Posiadamy specjalną ofertę przeznaczoną tylko dla nich, z limitowanymi seriami okularów ich ulubionych bohaterów z kreskówek, ale nie tylko 🙂

Posiadamy ofertę dedykowaną specjalnie dla dzieci i dostosowaną do ich aktywnego trybu życia. Szkła okularowe dedykowane dla dzieci, marki Hoya chronią oczy dziecka cały czas. Ochraniają one przed promieniami UV, są odporne na uderzenia podczas zabawy, a soczewki okularowe są lekkie i cienkie oraz dają dużą ostrość widzenia – jaką dzieci potrzebują. 

Posiadamy certyfikat Hoya MiyoSmart

MiyoSmart to nowoczesna soczewka okularowa wykorzystująca opatentowaną Technologię Wielosegmentowego Rozogniskowania D.I.M.S. (Defocus Incorporated Multiple Segments), która powstała we współpracy firmy Hoya z Politechniką w Hongkongu (PolyU). Soczewka MiYOSMART nie tylko koryguje wadę wzroku, ale posiada terapeutyczne właściwości, które spowalniają postęp krótkowzroczności.

Okulary sportowe dla dzieci

Profesjonalne okulary sportowe SZIOLS INDOOR Kids zostały opracowane specjalnie z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, okulary INDOOR Kids spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i zapewniają użytkownikom nieograniczoną swobodę.

Okulary z tej serii idealnie sprawdzają się w sportach halowych (szczególnie zespołowych), na zajęciach wychowania fizycznego oraz wszędzie tam, gdzie wada wzroku uniemożliwia pełną satysfakcję z codziennej aktywności fizycznej.

Co wyróżnia okulary SZIOLS INDOOR SPORTS KIDS?

Okulary dla najmłodszych - Mira Flex

Miraflex jest synonimem rozwoju technicznego oprawy okularowej dla zaspokojenia potrzeby dziecka już od pierwszych miesięcy życia, by widzieć lepiej.

Oprawy te pozbawione są metalowych części i zawiasów, tym samym minimalizują ryzyko urazów twarzy oczu.

Okulary te są idealne dla niemowląt i dzieci. Wskazane są również dla dzieci uprawiających sport.

Oprawki te są wyjątkowo lekkie, elastyczne i giętkie. 

Okulary przeciwsłoneczne dziecięce

Tak jak skóra dzieci potrzebuje kremu z filtrem, tak i ich oczy potrzebują ochrony przed szkodliwymi promieniowaniem ultrafioletowym (UV).

Pamiętajmy o naszych pociechach.

W naszym zakładzie znajdą Państwo szeroką gamę kolorowych, przeciwsłonecznych okularów dziecięcych.

Dla młodych ludzi noszących na co dzień korekcję proponujemy okulary korekcyjne z nakładką polaryzacyjną lub przeciwsłoneczne okulary z korekcją.

1c938fa7130b4420808180e168089abd

Okulary dla dzieci z postaciami z ulubionych bajek i nie tylko