Oferta

CLIP-ON Okulary dla każdego
Dla kobiet, dla mężczyzn i osób aktywnych

Oprawki z nakładką przeciwsłoneczną to rozwiązanie idealne na słoneczne dni. Dzięki nim nie jest konieczne noszenie dwóch par okularów. Z pomocą nakładek na okulary CLIP-ON w dwóch prostych ruchach zamienisz swoje okulary korekcyjne w przeciwsłoneczne. 

CLIP-ON dla kobiet

Jeśli lubisz bawić się modą i zmieniać swój look, możesz wyposażyć swoje oprawy z kolekcji SOLANO CLIP-ON w dodatkowe nakładki, które są dostępne w różnych kształtach, kolorach oraz wzorach. Przyciągną one wzrok i pozwolą stylizować każdą garderobę. Nadruki inspirowane motywami zwierzęcymi czy też roślinnymi zachwycają nowoczesne kobiety. Zdecydowanie są to okulary idealne na każdą okazję – na spotkanie z przyjaciółmi, do biura czy też na randkę.

CLIP-ON dla mężczyzn

Soczewki w nakładkach są wzbogacone o powłokę MIRROR tzw. “lustrzanki”, których technologia jest wykorzystywana przez NASA w kamerach i teleskopach. Innowacyjny, wyjątkowo wytrzymały Ultem z którego wykonano oprawy gwarantuje odporność na zarysowania i uszkodzenia, a także dzięki temu, że jest lekki i ma zdolność zapamiętywania kształtów – zapewnia komfort noszenia.

CLIP-ON dla juniora

Nakładki CLIP-ON są przyjazne środowisku. Ponadto materiał z którego wykonane są oprawy jest lekki, wytrzymały a przy tym przyjazny środowisku. Zaakceptowany przez FDA – która jest potwierdzeniem wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa produktu medycznego oraz rekomendowany dla najbardziej wymagających dzieci i młodzieży. Okulary z kolekcji SOLANO CLIP-ON Junior wpisują się w najnowsze trendy modowe.

CLIP-ON dla aktywnych

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, podróżujesz lub uprawiasz sport na świeżym powietrzu, wiesz dobrze jak ważne jest dopasowanie okularów do panujących warunków atmosferycznych. Sportowe modele SOLANO CLIP-ON zostały doposażone w dodatkowy element wzmacniający przyczepność nakładki do oprawy, tak aby nawet przy wysokim poziomie aktywności pozostała na swoim miejscu. Dodatkowo oprawy zostały odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu idealnie przylegają do głowy.